Farba 11.11 - idealny preparat dla każdego rodzaju włosów

Farbowanie włosów jest jednym z zabiegów, na które kobiety decydują się najczęściej. Najlepiej udać się w tym celu do profesjonalnego fryzjera, który nie tylko wykona tę czynność prawidłowo, ale również użyje do tego celu profesjonalnych kosmetyków. Działanie na własną rękę, z użyciem najtańszej farby może skończyć się zniszczeniem i znaczącym osłabieniem włosów. Wizyta w salonie fryzjerskim z pewnością pozwoli na uniknięcie niepowodzenia w tym zakresie. Zdaniem profesjonalistów, absolutnym hitem idealnym do zmiany kolorów włosów jest farba 11.11 – ma konsystencję kremu.

Farba 11.11 - idealny preparat dla każdego rodzaju włosów

Zastosowanie farby 11.11 – dlaczego warto?

Najważniejsze w farbowaniu, poza dobraniem kosmetyków, jest trwałość naniesionego koloru - na tym zależy nam najbardziej. Ten cel o wiele łatwiej osiągnąć, jeżeli zastosuję się farbę 11.11 w kremie, którą można zamówić bezpośrednio w sklepie Wyczesani.com. Podstawą tego innowacyjnego kosmetyku jest technologia 3D, zawarte w nim najlepsze składniki, spośród których wyróżnia się 3 fazy. W pierwszej występują kryształy składające się z wielu warstw, których zadaniem jest wnikanie w głąb włosa. Efektem jest nie tylko dokładnie nałożony kolor, lecz również wygładzone i miękkie włosy na całej długości. Farba 11.11 zawiera w sobie kwas hialuronowy, co jest absolutną nowością w kosmetykach stosowanych do farbowania włosów. Dzięki tej substancji powstaje delikatna siateczka o właściwościach ochronnych i zapewniająca równe rozprowadzenie preparatu. Tym samym zagwarantowane jest maksymalne nawilżenie włosów, co z kolei prowadzi do ich wzmocnienia i wpływa pozytywnie na elastyczność. W fazie 3 wyróżnia się zaawansowaną technologię zapewniającą pożądaną intensywność uzyskanego koloru i jego wnikanie w najgłębsze struktury włosa. W tym przypadku wzmocniony jest efekt połysku włosów oraz pełna intensywność nowego koloru.

Główne zalety farby 11.11

Generalnie farba 11.11 to idealny i nowoczesny produkt dla każdego rodzaju włosów. Preparat jest dostępny w profesjonalnych sklepach fryzjerskich, takich jak Wyczesani.com. Z produktu są zadowolone nie tylko klientki salonów fryzjerskich, ale również same stylistki. Największy wpływ na to ma zdecydowanie łatwość aplikacji farby na włosy oraz komfort z tym związany. Stylistki nie wykorzystują do mieszania żadnych metalowych przedmiotów, a aplikację rozpoczynają niezwłocznie po przygotowaniu odpowiedniej mieszanki. W tym celu włosy dzieli się na poszczególne sekcje, tylko w ten sposób możliwe jest równomierne rozprowadzenie farby. Dodatkową zaletą jest duży wybór wśród dostępnych w palecie kolorów, można zatem postawić na zupełnie nowy wygląd, lub odświeżyć wcześniej uzyskany kolor. Wszystkie wspomniane korzyści przemawiają za nabyciem tego wyjątkowego produktu. Farba 11.11 spełni wszelkie, nawet największe oczekiwania, poradzi sobie również z pokryciem siwym włosów. Panie, które zdecydują się na nałożenie preparatu wyjdą o wiele bardziej pewne siebie i swojej atrakcyjności. Uzyskane refleksy w żywych, ale naturalnych kolorach będą się pięknie prezentowały o każdej porze roku i podczas różnych warunków atmosferycznych.