Znak zodiaku a bycie ojcem

Data urodzin może mieć bardzo duży wpływ na osobowość Twojego partnera, jeśli wierzysz w znaki zodiaku. A tak naprawdę, czy jest chociaż jedna osoba, która nigdy nie czytała horoskopu?

Wodnik (20 stycznia-18 luty)

Szalony naukowiec lub zwariowany wynalazca. Ojciec spod tego znaku jest oryginalny i ma artystyczne zamiłowania. Jest niezawodny, zawsze pojawia się na czas. Ponadto dzieci dziedziczą po nim dużą inteligencję.

Ryby (19 luty-20 marca)

Jest bardzo muzykalny. Potrafi współczuć i jest wrażliwy. Interesuje się sztuką. Ryba jest ciekawska, twórcza i lubi bawić się z dzieckiem.

Baran (21 marca-19 kwietnia)

Baran jest bardzo męski. Lubi być odpowiedzialny i kocha sport i przygody. Zabiera swoje dzieci na boisko, wycieczki, motywuje ich do bycia najlepszym. Jednak jest też niecierpliwy.

 Znak zodiaku a bycie ojcem

Byk (20 kwietnia-20 maja)

Jest stabilny i solidny, spokojny i cierpliwy. Dlatego jest bardzo dobrym kandydatem na ojca. To jeden z najbardziej stabilnych znaków zodiaku. Nawet jeśli popełnia błąd, uparcie obstaje przy swoim stanowisku. Jest racjonalny i niezawodny, ale też nudny.

Bliźniaki (21 maja-20 czerwca)

Lubi się uczyć i poznawać różne ciekawostki. Ma dużą wiedzę na temat różnych rzeczy. Sprawdzi się idealnie, jeśli dziecko będzie potrzebowało pomocy przy rozwiązywaniu krzyżówki lub odrabianiu zadania z matematyki.Jest zorientowany na rozwiązywanie problemów.

Rak (21 czerwca-22 lipca)

Jest bardzo emocjonalny i bardzo opiekuńczy. Jest jednym z najlepszych kandydatów na ojca, nastrojowy, ale też bardzo kochany. Uwielbia siedzieć w domu, ale sprawdzi się również doskonale w świecie biznesu. Dlatego może wspierać finansowo swoją rodzinę. Mężczyzna spod tego znaku jest bardzo bierny, dopóki ktoś nie zagrozi jego rodzinie, wtedy zaczyna atakować.

Lew (23 lipca-22 sierpnia)

Zodiakalny lew ma wspaniałe relacje z dziećmi, ponieważ sam jest dużym dzieckiem. Jest czasami niecierpliwy, gwałtowny i się złości, ale kocha swoje dzieci. A pociechy też go uwielbiają. Wspaniale się razem bawią. 

Znak zodiaku a bycie ojcem

Panna (23 sierpnia-22 września)

Jest wybredny i marudny. Uwielbia kontrolować, ale też kocha dzieci. Często jest bardzo płodny. Lubi dyscyplinę i organizację. Wykazuje dobre umiejętności interpersonalne. Jest bardzo inteligentny i dobry w interesach.

Waga (23 września-22 października)

Kocha życie. Często jest atrakcyjny i bogaty. Jest dobrym partnerem i bardzo mądry. Klasyczna waga ma problemy z podjęciem decyzji. Jej największą wadą jest niezdecydowanie. Do głównych zalet możemy zaliczyć uczciwość, wyczucie dobrego smaku, dobre maniery, zainteresowania artystyczne lub muzyczne.

Skorpion (23 października-21 listopada)

Jest lojalny. Lubi prowadzić intensywne życie. Poważnie podchodzi do swoich obowiązków. Jest zdecydowany i stabilny emocjonalnie. Uczy swoje dzieci bycia odpowiedzialnym i spostrzegawczym. Może być trochę nadopiekuńczy.

Strzelec (22 listopada-21 grudnia)

Nie lubi zobowiązań. Jeśli jednak zostanie ojcem, lubi bawić się z dziećmi. Uwielbia zabierać dzieci na kemping, wędrówki, podróże. Zachęca swoje dzieci do realizowania marzeń.

Koziorożec (22 grudnia-19 stycznia)

Jest bardzo poważny, praktyczny. Lubi pieniądze i jest ambitny. Dużo pracuje. Nie psuje dzieci i uczy ich dyscypliny. Jest człowiekiem sukcesu, uczy dzieci, że życie nie jest łatwe i trzeba dużo pracować, aby do czegoś dojść.