Używany sprzęt fitness światowych marek

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem używanego sprzętu fitness, warto wziąć pod uwagę ofertę firmy Total Fitness Concept. Wybierając urządzenia, które proponuje ta instytucja, będzie można dzięki nim z powodzeniem organizować trening zarówno w klubie fitness, jak również i na siłowni. Używany sprzęt fitness jest w doskonałym stanie, chociaż nie jest to sprzęt nowy. Zapewniamy bowiem całkowitą i szczegółową regenerację, dlatego też urządzenia światowych marek, takich jak Precor, TechnoGym i Life Fitness są w doskonałym stanie.

Wybór urządzeń fitness

Proponujemy szeroki wybór urządzeń, które przechodzą całościową regenerację – są dokładnie testowane, czyszczone, a następnie poddawane lakierowaniu. Jeśli występują w nich elementy, które zużyły się podczas eksploatacji, są one zastępowane nowymi. W ten sposób mają Państwo pewność, że mogą otrzymać sprzęt, który będzie w doskonałej jakości, a przy tym w bardzo dobrej cenie, znacznie bardziej atrakcyjnej, niż gdybyście chcieli wyposażyć Państwa siłownie i kluby fitness w nowe urządzenia.

Warto dodać, że urządzenia, które mamy w swojej ofercie, są szczegółowo sprawdzane. Zanim więc trafią one do działu sprzedaży, są poddawane testom wizualnym i jakościowym. Dzięki temu możemy na bieżąco eliminować wszelkie usterki tak, by sprzęt, który trafi do działu sprzedaży, był w pełni sprawny i bezpieczny w codziennym użytkowaniu. Wybierając naszą ofertę, mają Państwo pewność, że używany sprzęt jest w doskonałym stanie, bez najmniejszych wad i awarii.

Nasi Klienci cenią sobie współpracę z nami, a z każdym kolejnym dniem przybywa wielu nowych Odbiorców, co jedynie utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy w stanie zaoferować urządzenia najlepszej jakości, które z powodzeniem można użytkować zarówno na siłowni, jak i w klubie fitness.

W naszej ofercie znajduje się następujący sprzęt, który poddajemy pełnej regeneracji: bieżnie, crosstrainery/maszyny eliptyczne, poziome i pionowe rowery treningowe, a także maszyny siłowe (Selection, Element +, Pure Strenght, Kinesis) i inne (Top Excite 700 Visio, Top Excite 700).

Używany sprzęt fitness światowych marek

Regeneracja sprzętu

Sprzęt, który jest osiągalny w naszej ofercie, przechodzi gruntowną odnowę – jest rozbierany na czynniki pierwsze, by dokładnie sprawdzić każdy element, a później ponownie składane i badane pod względem ich przydatności. Mają więc Państwo tę pewność, że jeśli skorzystają z naszej oferty, otrzymają urządzenia, z jakich można bez obaw korzystać w nowoczesnej i profesjonalnej siłowni, jak również w klubie fitness.

Jeśli chcą Państwo idealnie dopasować urządzenia do ćwiczeń do konkretnego zastosowania, warto zdać się na nas. Sprzęt, który jest dostępny w naszej ofercie można z powodzeniem dopasować do indywidualnych oczekiwań poprzez całkowitą jego customizację. Mogą więc Państwo zadecydować o tym, na jaki kolor będzie pomalowane dane urządzenie, a także o tym, jakie prace graficzne mają zostać wykonane. Nie ma żadnych trudności, jeśli na przykład będą chcieli Państwo zobaczyć na urządzeniach do ćwiczeń logo swojego klubu fitness, bądź też siłowni.

Korzystając z naszej oferty, otrzymują Państwo właśnie takie urządzenia, które w pełni sprostają Państwa oczekiwaniom. Jest to sprzęt najlepszych światowych marek, który można dostosować do Państwa indywidualnych wymagań, by za jego pomocą można było budować wizerunek zarówno siłowni, jak i klubu fitness.

Oprócz oferty z doskonałym sprzętem do ćwiczeń, zapewniamy Państwu także fachowe doradztwo. Dzięki naszej pomocy będą Państwo mogli dobrać sprzęt, który będzie idealnie pasować do danej przestrzeni przeznaczonej do ćwiczeń, a także do osób, które będą na nim ćwiczyć. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, która nie ogranicza się wyłącznie do sprzedaży regenerowanych urządzeń do ćwiczeń.

Partnerem artykułu jest Total Fitness Concept oferująca: używany sprzęt fitness - więcej na Totalfitnessconcept.pl.